To jest post jakiś tam

Często słyszymy, że szkoła jest dla uczniów drugim domem. Jeśli tak, to uczniowie naszej szkoły są naszymi dziećmi. Tak, tak właśnie jest. Jaki ten dom jest pusty bez Was, my, nauczyciele możemy się najlepiej przekonać właśnie teraz, kiedy prowadzone jest nauczanie na odległość.
Przed nami 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka (MDD). To święto ustanowione w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzone od 1955 w różne dni roku w różnych krajach członkowskich ONZ. W Polsce MDD obchodzony jest od 1950 r. właśnie 1 czerwca.

Drodzy uczniowie;
Przyjmijcie od nas życzenia radości, uśmiechu, nadziei  i wiary w rzeczy niemożliwe oraz nieustającej miłości najbliższych. Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą i odpowiedzialną przygodą pozwalającą Wam realizować swoje plany osobiste i zawodowe. Życzymy Wam, abyście na swojej drodze spotykali prawdziwych przyjaciół, na których można polegać. A póki co korzystajcie ze wspaniałego dzieciństwa.
Pamiętajcie: jesteście dla nas bardzo ważni.

Dyrektor wraz z nauczycielami oraz Zarząd Cechu

Podziel się: