To jest post jakiś tam

19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań.
Pomysłodawcą tej akcji jest Fundacja Ekologiczna Arka, która zachęca do czynienia dobrych uczynków na rzecz ludzi, zwierząt lub środowiska naturalnego. Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt nie chce się tak czuć, dlatego Fundacja Ekologiczna ARKA zachęca do dobrych uczynków. W naszym otoczeniu są inni ludzie, ale także zwierzęta, a przede wszystkim środowisko naturalne, z którego korzystają wszyscy.
Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja – jednego z najpiękniejszych miesięcy w Polsce! Pomyśl z życzliwością o drugim człowieku, zwierzęciu czy otaczającej Cię przyrodzie i zrób to, co będzie dla nich gestem zrozumienia i przyjaźni.
Zrób piękny uczynek w 100. rocznicę urodzin Świętego Jana Paweła II, Orędownika Pokoju, największego z Polaków, który zmienił oblicze świata i Kościoła.

Podziel się: