W dniu 13.10.2021 młodzież naszej szkoły wzięła udział w X Rajdzie Młodzieży o Puchar Starszego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie pokonali trasę z Gorlic do miejscowości Bielanka.
Na mecie Rajdu czekały na uczestników jeszcze konkursy: wiedzy o Beskidzie Niskim i rzutów ringo do celu oraz ciepły poczęstunek.
W konkursie wiedzy wziął udział Krzysztof Klimczak z kl. III c zdobywając III miejsce w ogólnej klasyfikacji.
W zawodach rzutu do celu startowali Patrycja Jurek z kl. III e oraz Daniel Wąsowicz z kl. III d i w tej konkurencji byli niepokonani.
Po uwzględnieniu i podliczeniu wszystkich punktów nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej.