To jest post jakiś tam

Zapraszamy ósmoklasistów do kształcenia w naszej szkole w nowym roku szkolnym 2021/22. Dysponujemy wolnymi miejscami:
Ia/fryzjer-9 miejsc,
Ib/wielozawodowa zawody gastronomiczne-5 miejsc,
Ic/wielozawodowa zawody mechaniczne-15 miejsc,
Id/wielozawodowa zawody budowlane-10 miejsc.
Istnieje możliwość kształcenia w innych zawodach, zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

Nasza szkoła ma wiele atutów, zapoznaj się z nimi na stronie internetowej, zapytaj starszych kolegów/koleżanek uczniów naszej szkoły. Co o szkole piszą/mówią uczniowie klas pierwszych:
1. „Szkoła jest naprawdę bardzo fajna, wypożycza książki, jest miła atmosfera, bardzo urozmaicony szkolny sklepik, różne ciekawe konkursy. Warto dodać, że szkoła jest wolna od jedynek, tzn. zamiast jedynek są zera i można je poprawić”.
2. „Polecam Wam z całego serca tą szkołę. Panuje w niej niesamowicie miła atmosfera, nauczyciele są wyrozumiali oraz z dystansem i dobrym nastawieniem podchodzą do młodzieży. Mimo nauki zdalnej nauczyciele starają się utrzymać z nami dobry kontakt oraz motywują nas do nauki”.
3. „Polecam bardzo tą szkołę, nauczyciele są bardzo mili, bardzo dobrze tłumaczą i dają taką bardzo miłą atmosferę na lekcji. Mamy bardzo  miłego i wyrozumiałego pana Dyrektora”.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś/eś gdzie będziesz się uczyła/ł wybierz naszą szkołę. Ucz się z nami zawodu. Zadzwoń do sekretariatu tel. 18 443 69 25, zapytaj o szczegóły dotyczące przyjęcia. Zapraszamy.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: