W naszej szkole naprawdę zrobiło się świątecznie. W dniu 15 i 16 grudnia br. odbyły się wigilie klasowe. Uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcą przygotowali stół wigilijny, który oceniała specjalnie powołana komisja konkursowa. Spotkaniom towarzyszyły staropolskie obyczaje, między innymi: czytanie pisma świętego, symboliczne w tym roku z uwagi na trudne warunki epidemiologiczne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń, śpiewanie kolęd oraz w niektórych klasach upominki pod choinką. Naturalnie jak sama nazwa wskazuje na wigilii nie zabrakło specjalnych potraw, w tym roku były to oczywiście: barszcz z uszkami z grzybów, ziemniaki z rybą i kapusta z grochem. Niektóre klasy wykazały się własną inwencją i przygotowały inne potrawy. Jak widać z prezentowanych zdjęć uczniom towarzyszyła atmosfera radości, przyjaźni i pewnie oczekiwania na wigilie domowe i narodzenie Pana Jezusa.
Na tym nie koniec atrakcji dla uczniów, po wigilii udali się na seans filmowy pt. „To musi być miłość”.