To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie;

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zajęcia w szkole zostały zawieszone do 25 marca br. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi. Przestrzegaj zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, dlatego nauczyciele przygotowali zadania/ćwiczenia do samodzielnego wykonania w domu. Pracuj systematycznie podczas całego czasu wolnego od zajęć szkolnych. Po powrocie do szkoły przekaż rozwiązania nauczycielowi danego przedmiotu. Postaraj się – Twoja praca będzie podlegać ocenie.

Zdania/ćwiczenia dla poszczególnych klas:

Ponadto zachęcam do zapoznania się z wybranymi materiałami edukacyjnymi znajdującymi się na poniższych platformach, stronach i serwisach internetowych:

Józef Klimek
dyrektor szkoły

Podziel się: