To jest post jakiś tam

19 marca br. w Bazylice Św. Małgorzaty w Nowym Sączu sprawowana była Msza Święta w intencji rzemieślników – członków Cechu, pracowników Biura Cechu oraz Szkół Cechowych w Nowym Sączu i Złockiem. W uroczystości wziął udział poczet sztandarowy naszej szkoły. Po Mszy Św. uczestnicy wysłuchali okolicznościowego montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów pod kierunkiem pani Sylwii Kłębczyk.
Uczniom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości udzielam nagrody statutowej – pochwała Dyrektora Szkoły wobec całej społeczności szkolnej z wpisem wzorowej, cząstkowej oceny zachowania. Gratuluję wyróżnionym uczniom, ich rodzicom oraz pracodawcom.
Są to:
1. Natalia Wójs-klasa Ia
2. Bożena Miechurska – klasa Ib
3. Zuzanna Kościółek – klasa IIb
4. Dawid Bocheński – klasa IIc
5. Jakub Ciastoń – klasa IIc
6. Izabela Miechurska – klasa IId
7. Zuzanna Biernacka – klasa IId
8. Patrycja Barnowska – klasa IId
9. Justyna Migacz – klasa IId
10. Daniel Wąsowicz – klasa IId

Józef Klimek – dyrektor szkoły


Podziel się: