W tym roku, po przerwie, nasza szkoła zaangażowała się w akcję stowarzyszenia Wiosna Szlachetna Paczka.

Pomimo presji czasu akcja wg. Wolontariuszy Szlachetnej Paczki wyszła na medal.

Zbieraliśmy artykuły żywnościowe, chemię domową. Młodzież naszej szkoły stanęła na wysokości zadania i przyczyniliśmy się do uśmiechów na twarzach rodziny obdarowanej.

Szczególne podziękowania dla uczniów klasy:

– 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 3b, 3d, 3e

Nauczyciele ufundowali dwuosobową rozkładaną sofę do spania i tu też serdeczne podziękowania dla grona pedagogicznego.

A oto relacja wolontariuszy ze Szlachetnej Paczki, którzy pojechali z darami do rodziny.

„Rodzinka była bardzo wdzięczna, dzieciaki szalały z otwieraniem paczek, cieszyli się z każdej nawet najmniejszej rzeczy. Biła od nich ogromna radość, jak wyszłam stamtąd to aż mi się ciepło na sercu zrobiło. Dla takich chwil wiem, że warto pomagać . Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować rzeczy dla tej Rodzinki, wyszło łącznie jakieś 20 paczek dla nich ”