To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Rodzice.
Okres kształcenia na odległość spowodował, że szkoła stała się w zasadzie pusta. Brak uczniów oznacza puste sale lekcyjne czy też korytarze. Nasz organ prowadzący postanowił ten czas wykorzystać jak najlepiej. Wciąż trwają prace remontowe. Właśnie zakończono cyklinowanie i lakierowanie trzech sal lekcyjnych na parterze. Lakier wysoki połysk, super. Sale zostaną także pomalowane. Jak widać na obrazku wyróżniającym powieszono nowe 65 calowe monitory interaktywne i białe tablice bezkredowe. Zastąpiły stare i awaryjnie pracujące zestawy tablicy z rzutnikiem. Takie monitory już są wykorzystywane w prowadzeniu lekcji na odległość. To jednak nie koniec zmian. Do szkolnej biblioteki trafiły liczne podręczniki do kształcenia w różnych zawodach, nauczyciele wychowania fizycznego zakupili mnóstwo sprzętu sportowego, bo po powrocie do szkoły trzeba zadbać szczególnie o kondycję. Będzie jeszcze urządzona nowa pracownia fryzjerska w sali nr 6, zostaną wymienione blaty na wszystkich stołach uczniowskich i …… . I jeszcze wiele zmian, o których przekonacie się po powrocie do szkoły. Wszystko w trosce o Was, o to aby w naszej szkole były jak najlepsze warunki do nauki. Czekamy z utęsknieniem.

Podziel się: