Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Już za parę dni nowy rok szkolny 2020/21. Doświadczeni epidemią koronawirusa wyjątkowo z utęsknieniem czekamy na spotkanie z Wami. Szkoła bez uczniów jest okropna, a praca nauczycieli bez bezpośredniego kontaktu z uczniami zwyczajnie nie ma większego sensu. Zatem do zobaczenia 1 września 2020 r. Z uwagi na zaostrzony reżim sanitarny, w tym roku nie będzie uroczystej akademii, Mszy Świętej i wspólnego spotkania w szkole. Musimy zachować zasady dystansu społecznego – na ile jest to w sytuacjach szkolnych możliwe, dlatego każda klasa będzie mieć spotkanie oddzielne z wychowawcą klasy, wg poniższego harmonogramu.

Proszę również zapoznać się z załączonymi plakatami:

1. Dla ucznia: „Bezpieczny powrót do szkoły-10 zasad dla ucznia”.
  2. Dla rodzica: „Bezpieczny powrót do szkoły-wskazówki dla rodzica”.

Podczas spotkania zostaną poruszone miedzy innymi następujące sprawy:

1. Poznajemy się, poznajmy szkołę –głównie klasy I.
  2. Przekazanie legitymacji uczniom klas I.
  3. Wybór samorządu klasowego.
  4. Organizacja zajęć i zasady pobytu w szkole w okresie panującej pandemii.
  5. Przekazanie stypendiów za wyniki w nauce w roku szkolnym 2019/20 uczniom klas II i III.
  6. Strona internetowa naszej szkoły – bardzo ważnym źródłem informacji.
  7. Zasady korzystania z dziennika elektronicznego „Librus”.
  8. Zasady korzystania z platformy Office 365 –nawiązanie kontaktu e-mail z wychowawcami.
  9. Podział godzin.
  10. Podręczniki.