To jest post jakiś tam

W dniach 25 i 26 października w naszej szkole gościliśmy mistrzów szkolących-nauczycieli zawodu. Część szkoleniowa połączona była z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież szkolna pod kierunkiem p. Eweliny Skowron-Ściurki przygotowała część artystyczną, a Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marii Kowalczyk złożył życzenia i wręczył własnoręcznie wykonane okolicznościowe upominki-lampiony. Szkolenie dotyczyło obowiązków pracodawcy przy zatrudnianiu pracowników młodocianych-omówione przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy w Nowym Sączu oraz egzaminów kończących naukę zawodu uczniów-pracowników młodocianych w 2022r.-omówione przez dyrektora szkoły Józefa Klimka oraz przedstawicieli Izby Rzemiosła w Nowym Sączu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Podziel się: