To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie;

Dzisiaj otrzymałem informację następującej treści:

„Panie Dyrektorze wczoraj w zakładzie fryzjerskim Renatka przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu korzystałem z usługi fryzjerskiej. Jestem bardzo zadowolony i bardzo dziękuję za profesjonalne strzyżenie, które wykonała uczennica klasy III waszej szkoły Julka M. Proszę o pozytywną uwagę dla tej uczennicy”.


Bardzo dziękujemy za taką opinię o naszej uczennicy, oczywiście z wielką radością wystawimy wzorową ocenę zachowania. Julce i Jej pracodawczyni serdecznie gratulujemy. Taka opinia niezwykle wzmacnia i mobilizuje do pracy oraz pokazuje, że młodzi ludzie są fantastyczni. Niech wzorowa postawa Julki będzie wspaniałym przykładem nie tylko dla uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: