To jest post jakiś tam

10 listopada br. uczniowie klasy III b znaleźli w przyszkolnym ogrodzie małego burego kotka. Nie chcieli go zostawić samego, więc zabrali go na lekcję angielskiego do p. Ali, podczas której miała się odbywać hospitacja. Wielkie było zdziwienie nauczycielki, gdy weszła do klasy i zobaczyła kotka, którego, jak się okazało… jest właścicielką. Kotka Lulu musiała bezszelestnie wejść do samochodu i przyjechać wraz z nią do szkoły. Odważna z niej podróżniczka! Pani Ala powiedziała, że Lulu miała także siostrę Pepe, która zaginęła około tygodnia temu.

W hospitowanej lekcji aktywnie brali udział nie tylko uczniowie, ale także Lulu, która podróżowała po ławkach i zbierała głaski. Kotka była tak grzeczna, że pozostała z p. Alą jeszcze na sześć lekcji. Uczniowie byli zachwyceni nową koleżanką.

Tymczasem wieści o Lulu i jej zaginionej siostrze szybko rozeszły się po szkole. Młodzież zaangażowała się w poszukiwania. Wieczorem p. Ala dostała wiadomość od jednej z uczennic, która tydzień temu znalazła samotnego kotka pod szkołą i postanowiła się nim zaopiekować. Okazało się, że tą kotką była właśnie Pepe! Uczennica rozpoznała ją na zdjęciach.

Pani Ala jeszcze tego samego dnia pojechała odebrać małą uciekinierkę i teraz Pepe i Lulu znowu są razem. Zobaczcie, jakie są szczęśliwe!

Podziel się: