To jest post jakiś tam

Jesteś absolwentem szkoły podstawowej i wciąż wahasz się, gdzie podjąć naukę zawodu.  

Przyjdź do naszej szkoły. Zapraszam. Mamy jeszcze wolne miejsca w różnych zawodach. Zapoznaj się z naszą ofertą na tej stronie internetowej. Nie musisz logować się do systemu. Zadzwoń do szkoły, życzliwa obsługa administracyjna pomoże ci dopełnić wszystkie formalności.  

Zapewniam Cię, że nasza szkoła jest wyjątkowa.  
Dlaczego: 

  1. Od września tego roku realizujemy innowację, „Szkoła wolna od jedynek”. Tak, tak koniec z jedynkami. U nas możesz realizować podstawę programową i nie będziesz otrzymywał jedynek. 
  2. Za nic nie płacisz, gratis: nauka, ubezpieczenie, podręczniki, wycieczki, wyjścia do kina, rajd integracyjny. Oczywiście to tylko wybrane atrakcje. 
  3. Skutecznie uczysz się zawodu w naturalnych warunkach, w zakładzie pracy u pracodawcy, za co otrzymujesz wynagrodzenie. Stajesz się częściowo samodzielny finansowo. Po trzech latach nauki z chwilą podjęcia pracy masz już trzyletni staż pracy i dodatek do wynagrodzenia w wysokości 3% wynagrodzenia zasadniczego. 
  4. Za wyniki w nauce mażesz otrzymać stypendium dwa razy w roku. 
  5. Uczysz się na jedną zmianę w dobrych warunkach lokalowych. Podczas wakacji sale lekcyjne zostały odmalowane. 
  6. Na koniec najważniejsze. Czekają na Ciebie życzliwi, wspierający i rozumiejący: dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, którzy są zawsze gotowi do pomocy. 

Masz jeszcze wątpliwości? Nie wierzysz, że taka jest nasza szkoła? Zapytaj naszych uczniów oraz absolwentów.  
Nie zwlekaj, podejmij dobrą decyzję, przyjdź i ucz się z nami zawodu. 

Zapraszam – Józef Klimek, dyrektor szkoły 

Podziel się: