Drodzy Uczniowie;
Urządzanie naszego szkolnego salonu fryzjerskiego dobiega końca. Uznaliśmy, że powinien on mieć swoją nazwę. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą wysłania swoich pomysłów na jego nazwę. Propozycje należy kierować do Pani Małgorzaty Gołaszewskiej na adres: malgorzatagolaszewska@szkolacech.onmicrosoft.com w terminie do 26 lutego br. Po zebraniu propozycji wszyscy uczniowie będą mogli w drodze głosowanie (ankieta na Formsach) ostatecznie wybrać nazwę tego szkolnego salonu. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę, a wszyscy biorący udział w konkursie wzorową, cząstkową ocenę zachowania. Zapraszamy! Pomyśl i wyślij swoją propozycję, może to właśnie ona okaże się nazwą tego salonu na najbliższe lata.