To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Rodzice i Pracodawcy;

Przypominam, że od 17 maja br. wracamy do nauki stacjonarnej w szkole wg następującego tygodniowego rozkładu zajęć. Obowiązujący rozkład zajęć został także uaktualniony w dzienniku elektronicznym. Do zobaczenia w poniedziałek.

Ponadto informuję, że zaplanowana organizacja pracy szkoły spełnia wymogi kształcenia hybrydowego. Drodzy uczniowie przypominam, że w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie szkoły obowiązuje regulamin stanowiący załącznik nr 1 do Zarządzenia Dyrektora Szkoły NR 1/2020/21 z dnia 31 sierpnia 2020 r. Proszę się z nim zapoznać i przestrzegać przyjętych rozwiązań.
Link do obowiązujących w szkole procedur: http://www.szkolacechnowysacz.pl/procedury-funkcjonowania-szkoly-od-1-wrzesnia-2020-r/

Józef Klimek – dyrektor szkoły

Podziel się: