To jest post jakiś tam

Dobrze wszyscy wiemy, zarówno uczniowie i ich rodzice, jak i sami nauczyciele jak wiele trudności sprawia organizowanie i prowadzenie kształcenia na odległość. W szczególności motywowanie uczniów. Aby nasze lekcje były bardziej atrakcyjne, ciekawsze nasz organ prowadzący Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu zakupił 3 monitory interaktywne 65 cali (szerokość 145 cm-przekątna ekranu 165 cm). Bardzo dziękujemy. 
Monitor interaktywny w największym skrócie można porównać do dużego telewizora LCD, którego ekran reaguje na dotyk zupełnie jak telefony z ekranem dotykowym czy tablety.  
Monitor interaktywny służy do wyświetlania treści, odtwarzania dźwięku oraz dodaje funkcje dotykową. Za generowanie treści odpowiedzialny jest wbudowany komputer z zainstalowanym oprogramowaniem. Za pomocą monitora możemy sterować zarówno systemem operacyjnym jak i aplikacjami dedykowanymi dla ekranów dotykowych. 
Właśnie takie monitory wykorzystujemy do prowadzenia zajęć lekcyjnych w naszej szkole. W akcji Pani Jadwiga Sopalska, nasza matematyczka. 
Zachęcamy wszystkich uczniów do systematycznego udziału w lekcjach. 

Podziel się: