To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie;
Jak zapewne już wiecie kształcenie na odległość zostało przedłużone do końca zajęć dydaktyczno-wychowawczych w tym roku szkolnym, tj. do 26 czerwca br. To oznacza, że do tego terminu realizujemy opublikowane na stronie naszej szkoły lekcje na odległość. Bardzo proszę aby ten czas wykorzystać na powtórzenia, utrwalenia umiejętności i wiadomości. Przypominam, że możecie uczestniczyć w konsultacjach na terenie szkoły. Komunikat w tej sprawie został opublikowany wcześniej. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego ze swoimi nauczycielami. Ponadto uczniowie klas III mogą, za zgodą, uczestniczyć w zajęciach praktycznych u pracodawcy. Choć są to dobrowolne zajęcia to jednak bardzo zachęcam do udziału. Warto ten czas w zakładzie pracy wykorzystać do lepszego przygotowania do czekającego Was egzaminu zawodowego. Jeszcze kilku uczniów klas III nie zwróciło podręczników do szkolnej biblioteki. Jest to jeden z warunków uzyskania świadectwa ukończenia szkoły. Należy również pamiętać, że aby uzyskać promocję do klasy programowo wyższej/ukończyć szkołę należy dostarczyć wychowawcy klasy zaświadczenie od pracodawcy z oceną z zajęć praktycznych za II okres.

Na zakończenie pragnę poinformować, że 26 czerwca br. wszyscy uczniowie otrzymają świadectwa promocyjne/ukończenia szkoły w naszej szkole. Obecność w tym dniu jest obowiązkowa. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia wynikające z trwającej pandemii zostanie opracowany i podany na naszej stronie harmonogram spotkań z wychowawcami. Bardzo proszę się z nim zapoznać i bezwzględnie przestrzegać.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: