Z okazji obchodów Roku Świętego Józefa w naszej szkole zorganizowany został szkolny konkurs plastyczny i szkolny konkurs literacki „O Świętym Józefie – Patronie Szkoły”. Głównymi celami konkursów było: włączenie się w obchody Roku Św. Józefa oraz przybliżenie młodzieży sylwetki patrona pracy i rzemiosła, zainteresowanie uczniów pogłębianiem, i wzbogacaniem wiedzy o historii wiary, a także kształtowanie postaw etycznych. W ramach konkursu literackiego zadaniem uczniów było napisanie wiersza o Świętym Józefie, w dowolnej formie , zgodnie z wyborami artystycznymi twórcy. W konkursie literackim wzięły udział cztery osoby. Na uczestników czekały atrakcyjne nagrody: bon pieniężny do Rossmanna w kwocie 70 zł za I, II i III miejsce, natomiast 50 zł za wzięcie udział, pamiątkowy dyplom, wzorowa cząstkowa ocena z zachowania.

Laureaci konkursu literackiego:

I miejsce – Magdalena Górka kl. IIe
II miejsce- Ewelina Cempa kl. Ia
III miejsce- Patrycja Barnowska kl. IIIb
Za udział- Justyna Pabiś kl.IIIb

Przedmiotem konkursu plastycznego, w którym wzięło udział 5 osób, było wykonanie pracy plastycznej techniką collage. W tym konkursie na uczestników również czekały atrakcyjne nagrody: bon pieniężny do Rossmanna w kwocie 70 zł za I,II i III miejsce, natomiast 50 zł zawzięcie udziału, pamiątkowy dyplom, wzorowa cząstkowa ocena z zachowania.

Laureaci konkursu plastycznego:

I miejsce- Małgorzata Oleksy kl. Ia