To jest post jakiś tam

Zbliża się koniec I okresu tego roku szkolnego. Zgodnie z zapisami statutu Szkoły do 13 grudnia br. nauczyciele są zobowiązani ustalić przewidywane, okresowe oceny klasyfikacyjne z zajęć edukacyjnych, a wychowawcy ocenę zachowania. Po dokonaniu analizy dzienników lekcyjnych zwracam się z apelem do tych uczniów, którzy oczekują, aż zakwitną kasztany. To nie ta pora roku. Bardzo Was proszę o pełną mobilizację, macie jeszcze czas do 1 stycznia 2020 roku, aby uzupełnić braki, uzyskać pozytywne oceny cząstkowe i w efekcie pozytywną ocenę klasyfikacyjną. Wystarczy przede wszystkim uczestniczyć w zajęciach i być aktywnym. Wierzę w Was. Na koniec:
Uczeń zapytał Mistrza:
– Czy długo trzeba oczekiwać zmiany na lepsze?
Mistrz odpowiedział:
– Jeśli chcesz oczekiwać – to długo
Zatem nie czekajcie-do pracy. Jeszcze nie jest za późno. Powodzenia!

J.Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: