To jest post jakiś tam

Marzeniem niejednego ucznia jest uzyskanie świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Jest ono nagrodą za całoroczną pracę, ale także powodem do dumy dla rodziców. Każdy uczeń, który otrzymał łączną średnią ocen, minimum 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania takim świadectwem może się pochwalić.
W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole wyróżnione w ten sposób zostały:

1. Małgorzata Oleksy klasa 1a
2. Julia Kolarska klasa 1a
3. Monika Szewczyk klasa 1a
4. Katarzyna Opach klasa 1b
5. Aleksandra Cieśla klasa 2b
6. Anna Oleś klasa 2b
7. Zuzanna Biernacka klasa 2d
8. Justyna Migacz klasa 2d
9. Maja Maślanka klasa 2e
10. Justyna Miernik klasa 2e
11. Kamila Żarnowska klasa 3b

Za wysokie osiągnięcia w nauce uczennice oprócz świadectwa z biało czerwonym paskiem otrzymały okolicznościowy dyplom i nagrodę rzeczową – bon o wartości 150 złotych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziel się: