Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego.

1. Wejdź na stronę szkoły www.szkolacechnowysacz.pl
  2. Znajdziesz tam odnośnik do e-dziennika, kliknij w niego, zostaniesz przekierowany na stronę do logowania.
  3. Znajdź zakładkę LIBRUS Synergia (kolor różowy), po kliknięciu w nią wybierz „zaloguj”.
  4. Wpisz swój login i hasło, które dostałaś/dostałeś od wychowawcy i się zaloguj. Pamiętaj by przy wpisywaniu hasła zachować duże i małe litery.
  5. Zostaniesz poproszony o zmianę hasła na własne, postępuj wg wskazówek.
  6. Już możesz działać!

Instrukcja logowania się do konta Microsoft Office 365

1. Wchodzimy na: login.microsoftonline.com lub na stronie internetowej naszej szkoły www.szkolacechnowysacz.pl klikamy przycisk konto Microsoft
  2. wpisujemy otrzymany adres email i wciskamy dalej
  3. wpisujemy hasło
  4. klikamy przycisk zaloguj
  5. przy pierwszym logowaniu należy zmienić hasło (nadane automatycznie przez system)
  6. jeszcze raz wpisujemy otrzymane od wychowawcy hasło, a następnie dwukrotnie nowe hasło wymyślone przez nas (hasło należy zapamiętać!)
  7. klikamy na przycisk zaktualizuj i zaloguj się