To jest post jakiś tam

Tradycyjne w dniu zakończenia zajęć edukacyjnych, choć w związku z wciąż panującymi obostrzeniami związanymi ze stanem epidemii, wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa szkolne. Było inaczej niż zwykle, z zachowaniem rygoru sanitarnego, maseczki, rękawiczki, dystans i w ogóle. Nie było przemówień, czasami długich ale treściwych. Nie było też mszy świętej, a szkoda. Za to były dowody wdzięczność za pomoc, wsparcie, ciepłe i zwykłe ale jakże wymowne słowa-dziękuję. Były nagrody książkowe dla uczniów klasyfikowanych z wyróżnieniem i aktywnych społecznie, wspólne pamiątkowe zdjęcia a nawet lody. Można zatem śmiało stwierdzić, że było to wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. Wszystkim uczniom życzymy radosnych, słonecznych i pełnych pozytywnych wrażeń wakacji. Czekamy 1 września.


Podziel się: