W dniach 6-7 października br. 20 osobowa grupa uczniów klasy IIa udała się na dwudniową wycieczkę do malowniczej Gminy Gródek nad Dunajcem. Program zakładał miedzy innymi: rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim, przejażdżkę konną, piesze wycieczki po okolicy, nocleg w Szkole Podstawowej w Podolu-Górowej, rozgrywki w piłkę siatkową, seans filmowy i oczywiście wspólne przebywanie, rozmowy, śpiewanie piosenek, przygotowywanie posiłków, zabawę i rekreację. Oto relacja uczestników: „Wycieczka naprawdę była cudowna, dawno nie byłam na takiej wycieczce”, „Wycieczka bardzo fajna, mam nadzieje że ją za niedługo powtórzymy”, „Na pewno się nie nudziłem, było sympatycznie”. Wycieczkę ufundował organ prowadzący – dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii.