To jest post jakiś tam

Zawieszenie zajęć w szkołach nie oznacza przymusowej przerwy w nauce.

Bardzo proszę o systematyczne rozwiązywanie zadań zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

Ponadto proszę o skorzystanie z nauki zdalnej.

Podstawa pracy zdalnej, czyli mówiąc prościej, pracy z domu, to komputer i dostęp do internetu (przyda się też telefon). Większość z Was, nawet jeśli w ograniczonym zakresie, korzysta z nich na co dzień.

Na stronie: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/klasa-1-nowy-system2 znajdziecie propozycje zdalnych lekcji. Wybierając odpowiednią klasę szkoły branżowej (pierwszą, drugą lub trzecią), należy wskazać dany przedmiot, a następnie skorzystać z proponowanych materiałów dydaktycznych i narzędzi.

Do komunikacji z nauczycielami wykorzystajcie najpopularniejsze i podstawowe rozwiązania pracy na odległość – pocztę elektroniczną (e-mail). Teraz ma go praktycznie każdy. Jeśli do tej pory nie miałeś potrzeby z niego korzystać, to dobry moment, żeby go założyć. Na wielu portalach dostęp do poczty elektronicznej jest bezpłatny. Zakładasz konto, ustalasz hasło i już możesz komunikować się z innymi. Musisz tylko pamiętać swój adres i hasło.

Na adres: lekcjewdomucech@o2.pl możesz wysyłać wykonane zadania/ćwiczenia w wersji elektronicznej. W razie trudności, wątpliwości możesz także napisać wiadomość do danego nauczyciela z prośbą o wsparcie w samodzielnej pracy.

Podziel się: