To jest post jakiś tam

Jestem niezwykle mile zaskoczony, że wielu z Was skorzystało z zaproponowanej komunikacji z nauczycielami. To świadczy o Waszej dojrzałości i odpowiedzialności za siebie i swoją przyszłość. Gratuluję takiej postawy!

Jak na razie korzystamy z tego jednego maila: lekcjewdomucech@o2.pl

Aby usprawnić komunikację z nauczycielami bardzo Was proszę, aby w temacie maila podawać przedmiot i nazwisko nauczyciela, np. „polskikłębczyk”, „informatykaklimek”, „matmasopalska”, „angielskisitek”.

Ponadto proszę, abyście się wzajemnie mobilizowali i zachęcali do zdalnej pracy (pracy na odległość). Wyślijcie w tej sprawie maila do swoich kolegów i koleżanek z klasy. Chodzi o to, aby każdy z Was śledził stronę szkoły i reagował na nasze komunikaty.

Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy rozwiązali/rozwiązują zadania i przekazali/przekażą je swoim nauczycielom. Pozostałych zachęcam do pracy, to nie jest takie trudne, nawiążcie kontakt z nauczycielami. Na pewno każdy z Was potrafi, trzeba tylko trochę dobrych chęci, może czasami odwagi. Jestem z Wami.

W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie również pisać bezpośrednio do mnie na adres: j.klimekcech@o2.pl

Józef Klimek

dyrektor szkoły

Podziel się: