To jest post jakiś tam

Tak, tak możesz jesienią tego roku zupełnie za darmo pojechać na atrakcyjną wycieczkę.

Wystarczy wziąć udział w niezwykle prostym, łatwym konkursie: „Ucz się razem ze swoją/swoim młodszą/młodszym koleżanką/kolegą”

Na czym polega ten konkurs? Otóż niebawem nauczyciele naszej szkoły prześlą do Was w wersji elektronicznej materiały promujące naszą szkołę (plakat, folder, wizytówki, spot reklamowy). Zwrócą się do Was z prośbą o przesłanie tych materiałów (może być wybranych) i zachęcenie swoich kolegów, koleżanek, znajomych-uczniów klas ósmych do kształcenia w naszej szkole.
Poleć znanym Ci ósmoklasistom naszą szkołę, przekaż materiały reklamowe, pokieruj na stronę szkoły: www.szkolacechnowysacz.pl
Tam są wszystkie materiały potrzebne przy rekrutacji do szkoły.
Jeśli kandydat składający podanie do naszej szkoły poda/wpisze Wasze imię i nazwisko, otrzymujecie 10 punktów. Zatem za każdego, nazwijmy to zrekrutowanego przez Was kandydata do naszej szkoły, otrzymujecie 10 punktów. Punkty się sumują. 30 uczniów z najwyższą liczbą punktów pojedzie jesienią na bezpłatną, bardzo atrakcyjną wycieczkę.

Prawda, że proste. Nie czekaj! Bądź aktywny w swoim środowisku, zaproś kolegę/koleżankę do naszej szkoły.

Podziel się: