To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Państwo-Rodzice.

Załączam do analizy dwa wykresy przedstawiające aktywność uczniów podczas zajęć organizowanych w naszej szkole na odległość. Sporządzono je na podstawie danych przekazanych przez poszczególnych nauczycieli w ramach sprawowanego nadzoru pedagogicznego. Analizie poddano liczbę uczniów, którzy współpracują z nauczycielami, kontaktują się i co najważniejsze przesyłają prace kontrolne do oceny. Sytuacja jest dalej monitorowana i już niebawem będą kolejne wyniki.

Cieszy wysoka aktywność uczniów klas: Ie, IIIc czy IIb.  Z kolei największa aktywność uczniów jest na zajęciach: podstawy fryzjerstwa, matematyka i edukacja dla bezpieczeństwa.

Jednak już teraz niepokoi bardzo mała aktywność uczniów niektórych klas: IIIa, Ia,  IIa czy Ic. Oraz na zajęciach: informatyka, wychowanie fizyczne, fizyka. Pełne zestawienie danych na wykresach. Drodzy uczniowie ta sytuacja musi ulec poprawie. Może jeszcze nie wszyscy sobie z tego zdajecie sprawę, ale brak udziału w tych zajęciach oznacza dla Was brak klasyfikacji, a tym samym brak promocji do klasy następnej. Proszę nie lekceważyć swoich obowiązków i zabrać się do pracy.

Podziel się: