To jest post jakiś tam

Szanowni Państwo Rodzice;

Jesteśmy po klasyfikacji okresowej. Zachęcamy Was do zapoznania się z wynikami tej klasyfikacji za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną nie organizujemy obowiązkowej  wywiadówki. Jednak sądzimy, że niektórzy z Was będą chcieli się spotkać bezpośrednio z wychowawcą, czy nauczycielami uczącymi różnych przedmiotów. Dlatego zapraszamy  do naszej szkoły na indywidualne konsultacje w najbliższy czwartek, 13 stycznia br. w godz. 15.00-16.00. Tylko wychowawca klasy Ib zaprasza od godziny 16.00.
Proszę skorzystajcie z tej okazji, zwłaszcza jeśli macie jakieś wątpliwości dotyczące wyników klasyfikacji, jakieś obawy o edukację, zachowanie swojego dziecka. Może też warto się spotkać, aby ustalić wspólnie z wychowawcą i nauczycielem jak pomóc dziecku w II okresie nauki, które otrzymało oceny niedostateczne lub jest nieklasyfikowane. Również ja jestem do Państwa dyspozycji w kancelarii już od godz. 12.00. Spotkania odbędą się w salach lekcyjnych:
Klasa Ia i Ib-sala nr 2,
Klasa Ic i Id-sala nr 3,
Klasa IIa i IIb-sala nr 5,
Klasa IIc i IIIa-sala nr 11,
Klasa IIIb i IIIc-sala nr 12,
Klasa IIId i IIIe-sala nr 14.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: