To jest post jakiś tam

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE, KOLEŻANKI I KOLEDZY!!!  

  Zespół pedagogiczno-psychologiczny naszej szkoły, ma ogromną przyjemność poinformować, iż nasz gabinet w „nowej odsłonie” rusza pełną parą.:)  

Chcieliśmy stworzyć dla naszych Uczniów oazę spokoju, wyciszenia i ukojenia, ale także miejsce, do którego można, a przede wszystkim warto przyjść z każdym problemem i trudnością.  

W naszym gabinecie, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze, można porozmawiać, otworzyć się i uzyskać nie tylko specjalistyczną pomoc, ale przede wszystkim spotkać się ze zrozumieniem, docenieniem, oraz indywidualnym podejściem do każdego.  

Oczywiście, stworzenie takiej strefy, kosztowało nas wszystkich także sporo wyrzeczeń. Adaptacja nowego lokum pociągnęła za sobą pewne konsekwencje. Tutaj składamy szczególne podziękowania naszym Paniom dbającym o ład i porządek w szkole, oraz młodzieży, którzy ze zrozumieniem przyjęli fakt zaistniałych zmian.  

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom, wsparciu ze strony nauczycieli oraz organu prowadzącego, nasz gabinet stanie się bezpiecznym schronieniem dla każdego Ucznia naszej szkoły i będzie się cieszył większą popularnością, co zapewne przyniesie owocne efekty dla nas wszystkich.  

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej „cichej przystani”. Drzwi stoją otworem dla każdego. Nasza szkoła zapewnia opiekę psychologa, pedagoga oraz dwóch pedagogów specjalnych. Jesteśmy dostępni codziennie w godzinach urzędowania szkoły (szczegółowy harmonogram znajduje się na drzwiach gabinetu).  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!  

Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny

Podziel się: