To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice;

Już za parę dni rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/24. Z utęsknieniem czekamy na pierwsze spotkanie z Wami. Zatem do zobaczenia 4 września 2023 r. Rozpoczynamy ten rok udziałem w uroczystej Mszy Świętej, która zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele na Starym Cmentarzu – po drugiej stronie naszej szkoły. Po zakończeniu Mszy, uczniowie klas pierwszych przechodzą do  szkolnego ogrodu na ulicy Jagiellońskiej 82, na wspólne spotkanie. Będzie: poczet sztandarowy szkoły, odśpiewanie hymnu państwowego, okolicznościowe przemówienia i powitanie przez Samorząd Uczniowski.

W tym czasie klasy II i III udają się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

Kl. II a – sala nr 5

Kl. II b – sala nr 14

Kl. II c – sala nr 3

Kl. II d –  sala nr 11

Kl. II e –  sala nr 12

Kl. III a –  gabinet psychologiczny

Kl. III b – sala nr 2

Kl. III c – sala informatyczna

Kl. III d – sala nr 0

Po  krótkiej części artystycznej, na szkolnym ogrodzie, również klasy pierwsze udadzą się na spotkanie z  nowymi wychowawcami do budynku szkoły. Podczas tego spotkania otrzymacie loginy i hasła do dziennika elektronicznego, gdzie będziecie się mogli zapoznać z obowiązującym podziałem godzin. Ponadto wychowawcy pomogą Wam założyć dzienniczek praktycznej nauki zawodu. Bardzo proszę aby uczniowie, którzy otrzymali taki dzienniczek od swojego pracodawcy przynieśli go na to spotkanie.

Kl. I a – sala nr 5

Kl. Ib – sala nr 14

Kl. Ic – sala nr 3

Kl. Id – sala nr 12

Serdecznie zapraszam.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Aktualne listy uczniów klas pierwszych:

Proszę zapoznać się również z obowiazującym podziałem godzin.

Podziel się: