Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice;

Już za parę dni rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024/25. Z utęsknieniem czekamy na pierwsze spotkanie z Wami. Zatem do zobaczenia 2 września 2024r. Rozpoczynamy ten rok udziałem w uroczystej Mszy Świętej, która zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele na Starym Cmentarzu – po drugiej stronie naszej szkoły. Po zakończeniu Mszy uczniowie klas pierwszych przechodzą do  szkolnego ogrodu na ulicy Jagiellońskiej 82, na wspólne spotkanie. Będzie: poczet sztandarowy szkoły, odśpiewanie hymnu państwowego, okolicznościowe przemówienia i powitanie przez Samorząd Uczniowski.

Spotkanie uczniów klas IIa, IIb oraz IIIe z wychowawcami przed Mszą Świętą, o godzinie 8.15 w następujących salach:
Kl. II a – sala nr 2
Kl. II b – sala nr 5
Kl. III e – sala nr 3

Spotkanie pozostałych uczniów klas II i III z wychowawcami po Mszy Świętej, o godzinie 10.00 w następujących salach:
Kl. II c – sala nr 3
Kl. II d –  sala nr 12
Kl. III a –  sala nr 5
Kl. III b – sala nr 14
Kl. III c – sala nr 2
Kl. III d – sala nr 11

Po  krótkiej części artystycznej w szkolnym ogrodzie, również klasy pierwsze udadzą się na spotkanie z  nowymi wychowawcami do budynku szkoły. Podczas tego spotkania otrzymacie loginy i hasła do dziennika elektronicznego,  gdzie będziecie się mogli zapoznać z obowiązującym podziałem godzin. Ponadto wychowawcy pomogą Wam założyć dzienniczek praktycznej nauki zawodu. Bardzo proszę aby uczniowie, którzy otrzymali taki dzienniczek od swojego pracodawcy przynieśli go na to spotkanie.
Kl. Ia – sala nr 2
Kl. Ib – sala nr 3
Kl. Ic – sala nr 5

Serdecznie zapraszam.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Aktualne listy uczniów klas pierwszych:

Proszę zapoznać się również z obowiązującym podziałem godzin:

Tygodniowy rozkład zajęć Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. Św. Józefa w Nowym Sączu w roku szkolnym 2024/2025, obowiązuje od 2 września 2024 r.