To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Już za parę dni rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/23. Z utęsknieniem czekamy na pierwsze spotkanie z Wami. Zatem do zobaczenia 1 września 2022 r. Rozpoczynamy ten rok udziałem w uroczystej Mszy Świętej, która zostanie odprawiona o godz. 10.00 w kościele na Starym Cmentarzu – po drugiej stronie naszej szkoły. Harmonogram spotkań uczniów poszczególnych klas w szkole z wychowawcami został tak opracowany, aby wszystkim uczniom umożliwić udział w tej mszy inaugurującej nowy rok szkolny.

Wszystkie klasy II i III zapraszamy do szkoły na godzinę 9.15. Rozpoczynamy wspólnym spotkaniem w szkolnym ogrodzie, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych. Klasa IIa-sala nr 5, klasa IIb-sala nr 3, klasa IIc-pracownia informatyczna, klasa IId-sala nr 2, klasa IIIa-sala nr 14, klasa IIIb-sala nr 11, klasa IIIc-sala nr 12.

Z kolei wszystkie klasy I zapraszamy do szkoły po Mszy Św. O godz. 11.00 wspólne spotkanie w szkolnym ogrodzie: poczet sztandarowy, odśpiewanie hymnu państwowego, okolicznościowe przemówienia i powitanie przez Samorząd Uczniowski. Następnie spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami. Klasa Ia-sala nr 5, klasa Ib-sala nr 14, klasa Ic-sala nr 2, klasa Id-sala nr 11. Podczas tego spotkania otrzymacie loginy i hasła do dziennika elektronicznego, gdzie będziecie się mogli zapoznać z obowiązującym podziałem godzin. Ponadto wychowawcy pomogą Wam założyć dzienniczek praktycznej nauki zawodu. Bardzo proszę aby uczniowie, którzy otrzymali taki dzienniczek od swojego pracodawcy przynieśli go na to spotkanie.

Serdecznie zapraszam.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Aktualne listy uczniów klas pierwszych opublikowaliśmy tutaj: https://szkola.cechnowysacz.pl/wazne-dla-pierwszoklasistow/

Podziel się: