To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Rodzice, Pracodawcy;


W najbliższy piątek, 23 czerwca br. zakończenie roku szkolnego 2022/23. W tym dniu serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z udziałem pocztu sztandarowego, która zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele na Starym Cmentarzu.
Spotkanie uczniów klas IIb z wychowawcą odbędzie się w szkole o godz. 8.30 (przed Mszą Św.) w sali nr 2.
Po Mszy Św. o godz. 10.00 w szkolnym ogrodzie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich uczniów klas III oraz uczniów klas I i II klasyfikowanych z wyróżnieniem i tych, którym przyznano nagrody za wyniki w nauce, frekwencję czy też aktywność społeczną. Zapraszamy również wszystkich pięciu uczniów nominowanych do nagrody „Najlepszego ucznia szkoły”. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe-karty podarunkowe.
Po tej uroczystości wychowawcy spotkają się z uczniami klas III:
1) Klasa IIIa – sala nr 5,
2) Klasa IIIb – sala nr 3,
3) Klasa IIIc – sala nr 2.

Uczniowie klas I i II zaraz po Mszy Św. spotykają się z wychowawcami wg poniższego zestawienia:

1)Klasa Ia – sala nr 5,
2) Klasa Ib – sala nr 14,
3) Klasa Ic – sala nr 3,
4) Klasa Id – sala nr 11,
5)Klasa Ie – sala nr 2,
6)Klasa IIa – gabinet pomocy psych.-ped.,
7)Klasa IIc – sala informatyczna,
8)Klasa IId – sala nr 12.

Ponadto przypominamy, że uczniowie klas III mają obowiązek odebrania swojej dokumentacji w sekretariacie szkoły w terminie do 22 czerwca br.
Warunkiem otrzymania świadectwa jest zwrot podręczników szkolnych do biblioteki.
I jeszcze niespodzianka, najprawdopodobniej podczas zakończenia roku szkolnego zostaną także przekazane uczniom stypendia za wyniki w nauce.

Serdecznie zapraszamy.

Podziel się: