To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Rodzice, Pracodawcy:
W najbliższy piątek, 24 czerwca br. zakończenie roku szkolnego 2021/22. W tym dniu serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z udziałem pocztu sztandarowego, która zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele na Starym Cmentarzu.
Spotkanie uczniów klas I i II z wychowawcami odbędzie się w szkole o godz. 8.30 (przed Mszą Św.):
1) Klasa Ia – sala nr 5
2) Klasa Ib – sala nr 2
3) Klasa Ic – sala informatyczna
4) Klasa Id – sala nr 3
5) Klasa IIa – sala nr 14
6) Klasa IIb – sala nr 11
7) Klasa IIc – sala nr 12


Po Mszy Św. o godz. 10.00 w szkolnym ogrodzie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy IIIe. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich uczniów klas III oraz uczniów klas I i II klasyfikowanych z wyróżnieniem i tych, którym przyznano nagrody za wyniki w nauce, frekwencję czy też aktywność społeczną. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe-karty podarunkowe.


Po tej uroczystości wychowawcy spotkają się z uczniami klas III:
1) Klasa IIIa – sala nr 2
2) Klasa IIIb – sala nr 3
3) Klasa IIIc – sala nr 11
4) Klasa IIId – sala nr 14
5) Klasa IIIe – sala nr 5

Serdecznie zapraszamy.

Podziel się: