To jest post jakiś tam

dniu 7 czerwca 2022 odbył się XII Rajd Młodzieży o Puchar Prezezsa Izby Rzemiosła I przedsiębiorczości w Nowym Sączu pana Tadeusza Szewczyka. Do uczestnictwa w rajdzie zgłosiło się 8 drużyn w tym młodzież z naszej szkoły, łącznie z opiekunami na mecie rajdu stawiło się ok 130 osób.  

Uczestnicy rajdu przemierzyli trasę na Jaworzynę Krynicką (zielony szlak) a nastepnie zeszli nartostradą pod dolną stacje narciarską pod Jaworzyną Krynicką. Następnie wszystkie drużyny udały się na poczęstunek i dalszą rywalizacje sportową składającą się z trzech konkurencji: rzut piłką lekarską, skoki w workach i przeciąganie liny. 

Po podliczeniu wyników zwyciężcą okazała się szkoła z Gorlic której gratulujemy a nasza szkoła spisała się na piątke i zajęła piąte miejsce jej również gratulujemy.

Podziel się: