To jest post jakiś tam

W dniu dzisiejszym klasa IA oraz kilka osób z klasy IIE wraz z opiekunami Panem Łukaszem i Panem Radkiem wybrały się na wycieczkę w nasze piękne polskie Tatry. Odbyliśmy wspaniałą pieszą wędrówkę na Rusinową Polane skąd powinien rozpościerać się widok na szczyty naszych cudownych gór. Niestety pogoda miała inne plany i nie pozwoliła nam do końca nacieszyć się tymi wspaniałymi widokami ale i tak było super. Po wyczerpującej wędrówce przyszedł czas na relax i wspólnie udaliśmy się na termy do Bukowiny Tatrzańskiej gdzie przez 3 godziny spędziliśmy miło czas pluskajac się w ciepłych termalnych wodach. Po basenach wszyscy udaliśmy się na obiad i w drogę powrotną do domu. Był to naprawdę fajny dzień. Dziękujemy organowi prowadzącemu za pomoc w sfinansowaniu tej wspaniałej przygody.

Podziel się: