To jest post jakiś tam

Nikt nie zna dzieci i ich problemów tak dobrze jak Wy. Wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele. Pomóc w problemach, które dla młodych ludzi często są nie do udźwignięcia. Stres, depresja, lęki, nieumiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami – to problemy, które w dzisiejszych czasach są powszechne wśród młodzieży. Bez pomocy dorosłych, młody człowiek nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. Ale i dla nas są to tematy trudne, wymagające pogłębionej wiedzy psychologicznej.  Nasze działania wspomaga także portal Librus. Możemy tam zapoznać się z materiałami wideo, dotyczącymi wyżej wymienionej tematyki.  W łatwy i przystępny sposób twórcy programu wprowadzają nas w świat problemów młodzieży. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z załączonymi materiałami.

Podziel się: