To jest post jakiś tam

W ostatnich dniach, minionego tygodnia, wszystkie klasy uczące się w poniedziałek i czwartek wybrały się do kina na film o dość kontrowersyjnym tytule „Piep*zyć Mickiewicza” w reżyserii Sary Bustamante-Drozdek.
Film opowiada o zbuntowanej młodzieży, w której powodzenie w życiu dorośli już dawno przestali wierzyć. Na szczęście zjawia się charyzmatyczny nauczyciel – Jan Sienkiewicz. To on walczy o młodych, spisanych już przez niektórych na straty, uczniów. Młodzieży film bardzo się podobał.

Poniżej fragmenty recenzji uczniów szkoły Cech:

„2b – najgorsza klasa w szkole, zachowywała się skandalicznie. Sami uczniowie nazywali się głupimi. Nauczyciel Jan Sienkiewicz starał się pokazać im, że tak nie jest, dał mi cenną lekcję życia. Film bardzo mi się podobał. „
(Adrian kl.IIId)

„Mega podobał mi się ten film i polecam z całego serca. Doskonale obrazuje on to, co dzieje się w naszych czasach. Myślę, że po obejrzeniu tego filmu niektórzy z nas mogą zmienić swoje zachowanie i podejście do życia. Bardzo polecam !”
(Karolina Ib)

„Bardzo podobała mi się postać nauczyciela Jana Sienkiewicza, który postanowił podjąć się ciężkiego wyzwania i zająć się najgorszą klasą w szkole. Pokazał wszystkim i nauczycielom i uczniom, że zawsze warto próbować i nie wolno się poddawać.”
(Paulina I d)

„Z chęcią doglądnęłabym ten film jeszcze raz. Polecam!”
(Gabrysia Id)

„Choć niektóre sceny, były trochę sztuczne i zachowanie młodzieży nieco przerysowane, film ogólnie mi się podobał. To był miło spędzony czas.”
(Krystian kl. Id)

Wizyta w kinie była sponsorowana przez organ prowadzący szkołę. Dziękujemy!

Podziel się: