W końcu na mecie. Dzisiaj uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spotkali się, by uroczyście zakończyć ten rok szkolny. Po mszy świętej z udziałem pocztu sztandarowego, która odbyła się w Kościele na Starym Cmentarzu, uczniowie i nauczyciele spotkali się w szkole, by podsumować 10-miesięczny trud nauki.

Akademia, przygotowana przez panią Małgorzatę Gołaszewską i klasę IIIe, odbyła się  w naszym pięknym ogrodzie przy Szkole Cech. Pogoda dopisała. Później nastąpił moment, na który wszyscy czekali z niecierpliwością – rozdanie świadectw i nagród. A tych ostatnich było sporo. Nieskromnie można powiedzieć, że mamy się czym pochwalić. Gra o wysokie wyniki w nauce, była warta świeczki i trwała do ostatniej chwili.

Najlepszy Uczeń

W końcu wyłowiliśmy zwycięzców Najwięcej emocji budził konkurs na Najlepszego ucznia. Nagrody w tej kategorii były bardzo wysokie (bony o wartości od 1000 do 2000 złotych). Najlepszym uczniem naszej szkoły została Julia Kolarska (kl.IIa). Gratulujemy! Tuż za nią uplasowali się Małgorzata Oleksy (kl.IIa) oraz Przemysław Czyrnek (kl.Id).

Pozostałe nagrody:

Za promocję z wyróżnieniem (bon o wartości 100 zł)

Za wysoką frekwencję ( bon o wartości 50 zł)

Za aktywność społeczną (bon o wartości 50 zł)

Nagrodzeni uczniowie:

Franczyk Martyna (kl. Ia)
Sorota Wioletta (kl. Ia)
Targosz Bartosz (kl. Ib)
Kościółek Norbert (kl. Ib)
Urbanek Paweł (kl. Ic)
Kużawa Zuzanna (kl. Ic)
Janisz Jakub (kl. Id)
Kasprzyk Adrian (kl. Id)
Szczęsny Kacper (kl. Id)
Turek Michał (kl. Id)
Siedlarz Karolina (kl. IIa)
Maksymilian Grzech (kl. IIa)
Jarek Aleksandra (kl. IIb)
Opach Katarzyna (kl. IIb)
Miechurska Bożena (kl. IIb)
Cieśla Aleksandra (kl. IIIb)
Górka Magdalena (kl. IIIb)
Daniel Wioletta (kl. IIIb)
Waligóra Bartłomiej (kl. IIIb)
Biernacka Zuzanna (kl. IIId)
Migacz Justyna (kl. IIId)
Miechurska Izabela (kl. IIId)
Drąg Oliwia (kl. IIIe)
Górska Karolina (kl. IIIe)
Jurek Patrycja (kl. IIIIe)
Górska Karolina (kl. IIIe)
Jurek Patrycja (kl. IIIe)
Maślanka Maja (kl. IIIe)
Miernik Justyna (kl. IIIe)

Fundatorem wszystkich nagród był Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Bardzo dziękujemy.

Życzymy wszystkim udanych, słonecznych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia!