To jest post jakiś tam

Dzień 4 września przywitał nas piękną pogodą. Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I – go Stopnia im. św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości rozpoczęła nowy rok szkolny 2023/24 udziałem we Mszy Świętej w kaplicy przy starym cmentarzu. Obecny był również poczet sztandarowy naszej szkoły. Następnie wszyscy udali się do szkolnego ogrodu, gdzie już tradycyjnie, o ile pogoda pozwoli, odbywają się wszelkie nasze uroczystości. Podczas krótkiej Akademii, starsi uczniowie przywitali swoich młodszych kolegów z pierwszych klas, dla których ten dzień był chyba najbardziej emocjonujący. Zabrał również głos Pan Dyrektor Józef Klimek. Życzył wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym.

Zaszczycili nas również swoją obecnością przedstawiciele organu prowadzącego szkołę Pani Marta Respekta oraz Pan Wiesław Leśniak.

Podziel się: