To jest post jakiś tam

W dniu 20 lutego odbył się Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Pana Józefa Klimka. Wzięły w nim udział dwie drużyny. Wygrała drużyna w składzie: Piotr Potoczek (2d), Kacper Szewczyk (1d), Michał Tacyn (2e), Łukasz Mól (2d). Ich rywalami byli: Adrian Tyrkiel (2e), Filip Skrzekut (2e), Paweł Tokarczyk (2e), Seweryn Hajduga (1d).

W turnieju piłki siatkowej o puchar członka Zarządu Cechu Pana Wiesława Leśniaka uczestniczyły dwie drużyny. Zwycięski skład to: Martyna Dziedziak (2d), Agnieszka Słowik (2d), Karolina Grygiel (1a), Łukasz Mól (2d), Kacper Szewczyk (1d), Piotr Potoczek (2d). W przeciwnej drużynie zagrali: Karolina Kosal (2e), Iwona Gałas (2e), Dorota Koszut (2e), Julia Woźniak (2e), Michał Tacyn (2e).

Wszystkim gratulujemy, dziękujemy za sportową postawę i grę fair-play.

Podziel się: