To jest post jakiś tam

19 grudnia br. Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunem Panem Bogusławem Sobczykiem, odwiedził dzieci w przedszkolu nr 8 w Nowym Sączu.
Wolontariusze spotkali się z maluchami, by opowiedzieć im o Bożym Narodzeniu i dać im trochę uśmiechu podczas wspólnej zabawy. Czytano bajki o tematyce zbliżających się świąt, a każdy z małych uczestników tego spotkania został obdarowany słodkim upominkiem.
Wszyscy świetnie się bawili.

Szkolny Klub Wolontariatu od lat współpracuje z przedszkolem nr 8 w Nowym Sączu. Młodzież naszego koła uczestniczyła w zabawach karnawałowych, organizowała zbiórki różnego typu i odwiedzała przedszkolaki w okresie przedświątecznym. W ostatnim czasie, ze względu na trudną sytuację pandemiczną, nasze wizyty nie były możliwe. Cieszymy się, że w tym roku jest inaczej.

Podziel się: