To jest post jakiś tam

W dniu wczorajszym, 12 marca br. grupa 50 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodach gastronomicznych wzięła udział w wyjątkowym spotkaniu z Mistrzem Kulinarnym – Karolem Okrasą. To ekskluzywne spotkanie odbyło się w malowniczej Krynicy-Zdroju. Nasi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia wiedzy od uznanych mistrzów kuchni, wymiany doświadczeń oraz inspiracji najnowszymi trendami kulinarnymi. Celem przewodnim spotkani/szkolenia było kreatywne wykorzystanie mięsa drobiowego w gastronomii. Uczniowie uczestniczyli także w pokazie kulinarnym p. Karola Okrasy i degustowali potrawy. Jak sami zgodnie stwierdzili to było bardzo wartościowe i niepowtarzalne spotkanie. Dziękujemy naszemu organowi prowadzącemu za bezpłatne umożliwienie nam udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Podziel się: