To jest post jakiś tam

Dzisiaj, 21 września br. wszystkie klasy pierwsze naszej szkoły udały się na spotkanie integracyjne do m. Jamna. Wyjazd w całości został opłacony przez nasz organ prowadzący-Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Dziękujemy.

Spotkanie, podczas którego klasy miały wykonać kilka zadań było okazją do lepszego poznania się, nawiązania nowych przyjaźni czy też wymiany doświadczeń. Generalnie chodziło jednak o dobrą zabawę, tej chyba nie brakowało, co ilustrują załączone zdjęcia. Młodzież mogła się przekonać, że Jamna jest wyjątkowym miejscem do wypoczynku w ciszy i spokoju na łonie przepięknej natury. To także miejsce mające swoją dramatyczna historię z okresu II wojny światowej oraz kultu religijnego. Wyniki rywalizacji, a raczej edukacyjnej zabawy przedstawia poniższe zestawienie.

Podziel się: