Przemysław Czyrnek, wszyscy zwracają się do niego Przemek, jest uczniem klasy IId naszej szkoły. To właśnie on zwyciężając w eliminacjach regionalnych XX Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu” reprezentował nas w eliminacjach centralnych. Odbyły się one 20 października 2022r. w Warszawie.
Nasz Przemek zajął bardzo wysokie IV miejsce w Polsce. Brawo, gratulujemy znaczącego sukcesu i potężnej wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy.

Przemek do Warszawy udał się pod opieką p. Katarzyny Myrlak – dziękujemy za wsparcie. Bardzo dziękujemy naszemu organowi prowadzącemu za pokrycie kosztów tego wyjazdu.