Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i ich  Rodzice, Pracodawcy!!!

Wobec ogromu tragedii wojennej w Ukrainie nie możemy przejść obojętnie!

Społeczność Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia im. Św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu włącza się do akcji zbiórki dla Ukrainy!

Szkolne Koło Wolontariatu oraz wychowawcy klas organizują w naszej szkole pomoc dla Ukrainy. Dary można przekazać w szkole codziennie, od dnia 28 lutego br. aż do odwołania. Młodzi wolontariusze od poniedziałku do piątku,  w godz. 8.00-13.00 w gabinecie psychologa będą przyjmować dary, które przyniesiecie.

Zbieramy zgodnie z potrzebami, przede wszystkim: żywność długoterminowa (puszki), ręczniki, kurtki przeciwdeszczowe, maseczki, latarki wraz z bateriami zapasowymi, świece, wodę mineralna w małych butelkach, nowe koce, nowe śpiwory, nową pościel, nowe ciepłe skarpety dla dzieci i dorosłych-żołnierzy, nową bieliznę, środki higieny, kremy dla dzieci na odparzenia, środki czystości.

Druga forma pomocy!

Od 28 lutego br. aż do odwołania organizujemy zbiórkę środków finansowych, które zostaną przekazane potrzebującym Ukraińcom. Akcję organizuje Samorząd Uczniowski.

Bardzo gorąco zachęcamy i prosimy o wsparcie!! Przekazujcie dalej tą informację.