Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice;

Z okazji Dnia Dziecka i Szkolnego Dnia Sportu organizujemy dla uczniów naszej szkoły pieszy rajd na Cyrlę!

Świętować będziemy w następujące dni:
– 3 czerwca (poniedziałek) klasy: Ib, Ic, IIa, IIIa, IIIb i IIId
– 4 czerwca (wtorek) klasy: Ia, Id, IIc, IId, IIe, IIIc oraz chętni uczniowie klasy IIb.

Na miejscu będą na nas czekać atrakcje: smażenie kiełbaski oraz śmieszne konkurencje sportowe!
Zapraszamy też chętnych (uczniów i nauczycieli) do wzięcia udziału w zabawie „Zamiana ról”, gdzie nauczyciele i uczniowie zamieniają się rolami, czyli jedni przebierają się za drugich!
Czeka nas też podróż koleją! Dlatego należy wziąć ze sobą ważną – podbitą- legitymację szkolną.
Zbiórka w szkole w poszczególne dni o godzinie 8.00 a powrót planujemy około godziny 16.00.

Całość imprezy sponsoruje organ prowadzący. Więcej szczegółów podadzą nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy bliżej terminu wyjazdu.
Będzie się działo, będzie super zabawa!!!

Serdecznie zapraszamy!