To jest post jakiś tam

Z przyjemnością informujemy, że w konkurs literacko- plastyczny pt. „Piękno, dobro i prawda”, zorganizowany w naszej szkole, został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było uwrażliwienie młodych ludzi na trzy wartości, które są wyjątkowo istotne w życiu każdego człowieka, a o których, w ferworze codziennych spraw, często zapominamy. Inspiracją do stworzenia prac, były wiersze Jana Twardowskiego. Uczestnicy mieli jednak zupełną dowolność wyrazu. Organizatorom konkursu zależało na tym, aby prace były tworzone metodą projektu. Z tym trudnym tematem zmierzyli się nasi uczniowie i poszło im całkiem nieźle. Młodzi artyści pracowali zarówno w grupach, jak i indywidualnie, dlatego nagrody zostały przyznane wg następujących kategorii:

Praca w grupach:

I miejsce – Zofia Kapica i Zuzia Rożdżyńska – kl. II a.

II miejsce – Kamila Faron i Klaudia Staszak – kl. III a.

Prace klasowe:

I miejsce – kl. Ie

II miejsce – kl. II d

III miejsce – kl. II b

Prace indywidualne:

Anna Kucharska – kl. Ic

Wioletta Sarota – kl. II a

Przemysław Czyrnek – kl. II d

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Nagrody za zdobyte miejsca i uczestnictwo, zostaną przyznane w połowie czerwca.

Podziel się: