To jest post jakiś tam

Rok 2024 został ogłoszony rokiem Kazimierza Wierzyńskiego „wielkiego artysty słowa niezłomnego w podtrzymywaniu ducha polskiej niezawisłości”. W tym roku obchodzimy również 130 – lecie urodzin wielkiego poety. W celu promowania twórczości jednego z najbardziej znanych Skamandrytów, w naszej szkole został ogłoszony konkurs literacko-plastyczny pt. „Słowem Malowane”.  Uczestnicy mieli za zadanie zobrazować – dowolną techniką – jeden z utworów Wierzyńskiego.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce – Zuzanna Roźdźyńska – kl. III A,
II miejsce – Samanta Szczerba – kl. III B,
III miejsce – Anna Kucharska – kl. II C.

Wyróżnienie: Weronika Lichoń – kl. I A.

Wyróżnienie ze względu na technikę: Kinga Kopieńska – kl. 1 D.

Konkurs zorganizowała Magdalena Pażucha.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Podziel się: